Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku

Zdjęcia z życia szkoły


Strona główna Zaloguj mnie
Lista albumów Ostatnio przesłane Komentarze Popularne Najlepiej ocenione Ulubione Szukaj
Strona główna > Rok szkolny 2010/2011 > Wycieczka do ES - SYSTEM Wilkasy

DSC09731.JPG
294 odsłon
DSC09733.JPG
268 odsłon
DSC09735.JPG
270 odsłon
DSC09737.JPG
319 odsłon
DSC09738.JPG
302 odsłon
DSC09739.JPG
296 odsłon
DSC09740.JPG
284 odsłon
DSC09742.JPG
297 odsłon
DSC09743.JPG
309 odsłon
DSC09744.JPG
279 odsłon
DSC09745.JPG
272 odsłon
DSC09749.JPG
271 odsłon
plików: 48, stron: 4 1